2022. gada 28. jūn.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Drošības mācību stunda Variņu pamatskolā.

    20.septembrī Variņu pamatskolā viesojās Valsts policijas darbinieki, kuri saistošā dialogā, diskusijās  pārrunāja  jautājumus, kuri ir jāatceras katram no mums, lai rūpētos par savu drošību. Līdzi policijas darbiniekiem bija ieradies īpašs viesis – runcis Rūdis, kurš ar prieku pozēja tiem audzēkņiem, kuri vēlējās ar viņu nofotografēties.

    Pārrunas notika vispirms ar 1.-4. klašu skolēniem, pēc tam ar vecāko klašu audzēkņiem. Tika atkārtoti ceļu satiksmes drošības noteikumi, atstarotāju nepieciešamība gada tumšākajos mēnešos, savstarpējo attiecību nozīme skolēnu kolektīvos. Dialogos tika noskaidrots, kādi noteikumi jāievēro internetā, kā rīkoties nestandarta situācijās, kur zvanīt ārkārtas gadījumos.

    Ar lielu interesi skolēni lasīja un pārrunāja skolas hallē atstātos plakātus.

    Paldies Valsts policijas darbiniekiem par viņu rūpēm, lai mēs justos droši un zinoši!

Skolotāja Māra Lāce