2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Draudzības diena vismazākajiem Smiltenes vidusskolas bērniem

Valentīndiena esot visu mīlētāju diena, tomēr mazākie Smiltenes vidusskolas bērni tika mudināti svinēt Draudzības dienu. Ikviena pirmsskolas telpa iekrāsojusies sarkanīgos toņos no bērnu pašu darinātiem rotājumiem. Kā jau svētkos pienākas, neiztika bez mīļiem savstarpējiem novēlējumiem un svētku noskaņās klāta galda.

Smiltenes vidusskolas pirmsskolas mūzikas skolotāja Līga Kušķe par pašu gaidītāko dienas daļu saka tā: “”Mēs bijām visi draugi, visi mīļi dzīvojām!” – ar šādu moto šodien, 14. februārī, pirmsskolas grupu bērni pulcējās uz Valentīndienas draugu ballīti.

Tajā bērni vēlējās kļūt par draugiem vientuļajai Sirsniņai un izteica ierosinājumus, ko kopā varētu darīt, lai būtu priecīgi visiem. Tā nu gājām draudzīgās rotaļās, sameklējām katrs sev draugu, ar kuru kopā dejot. Jaunāko grupiņu “Lācēni”, “Pūcītes”, “Bitītes” un “Zaķēni” bērni izdancināja arī savus līdzi paņemtos draugus – mīļmantiņas. Savukārt grupu ”Burtiņi”, “Mārītes”, “Taurenīši” bērni  vienojās draudzīgai dejai kopā ar saviem grupu lielākajiem, sirsnīgākajiem, pacietīgākajiem draugiem – skolotājām un skolotāju palīdzēm, iepriekš viņas sirsnīgi samīļojot.

Pasākumā noskaidrojās, ka grūtības pārvarēt vieglāk ir kopā ar draugiem, tāpēc katra grupa ar kopības sajūtu veica kustību uzdevumu.

Vai zināt, kāds ir mūsu bērnu populārākais deju hīts? Jā, uzminējāt – “Ballējam, neguļam”! Te nu tika dancots, cik un kā katrs prot un var!

Prieks bija redzēt bērnu aizrautību, ieinteresētību, aktivitāti un sajust sirsnību. Paldies grupu skolotājām par aktīvu iesaisti pasākumā, vecākiem – par bērnu sapošanu svētku tērpos!

Lai sirsnības netrūkst mums ikvienam ikdienā!”

Informāciju sagatavoja: Vita Leite