2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Digitālā nedēļa 2021

Lai uzsvērtu, cik svarīgas ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir digitālās prasmes, rosinātu tās pilnveidot un aicinātu izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus darbā un ikdienā, no 22. līdz 26. martam norisināsies ikgadējā informatīvā kampaņa “Digitālā nedēļa 2021”. Tā ir daļa no Eiropas mēroga kampaņas  All Digital un Latvijā notiek jau 12. reizi.
 
Šogad “Digitālās nedēļas 2021” ietvaros notiks virkne saistošu pasākumu un diskusiju, kam ikviens interesents varēs sekot līdzi TV24 un interneta tiešraidēs.
 
Līdztekus tiem kampaņas partneri organizē tiešsaistes daudzveidīgus pasākumus, kuri notiks visos Latvijas reģionos: skolās un bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijas, pašvaldībās un uzņēmumos, kas bagātina “Digitālās nedēļas” norisi. Ikvienam interesentam būs arī iespēja pārbaudīt savas digitālās prasmes pašnovērtējuma testos un konkursos.
 
 
Digitālo nedēļu organizē LIKTA sadarbībā ar  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un galvenajiem partneriem – 

– Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris un Digitālās inovācijas centrs

– Microsoft Latvia

– Tet.lv
– Kultūras informācijas sistēmu centrs
– VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs