2022. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Darbu kā ierasts vasaras sezonā atsāk pirmsskolas izglītības iestādes Smiltenes novadā

Valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā Smiltenes novada pirmsskolas izglītības iestādēs darbojās “dežūrgrupas”, noslēdzoties ārkārtas stāvoklim, ar šī gada 10.jūniju iestādes atjauno darba kārtību, kāda paredzēta normatīvajos aktos.

 

Joprojām spēkā ir ierobežojumi, kas paredz veikt dažādus piesardzības pasākumus, lai izvairītos no vīrusa izplatības turpmākiem uzplaiksnījumiem. Smiltenes novada izglītības iestādes seko līdzi epidemioloģiskām drošības prasībām un rekomendācijām, par kurām vecākus informēs katra izglītības iestāde individuāli.

Aicinām vecākus izvērtēt vajadzību vasaras brīvlaikā vest bērnus uz izglītības iestādi, sekot līdzi bērnu veselības stāvoklim, ja novērojami elpceļu infekcijas simptomi, aicinām nevest bērnus uz bērnudārzu un nodrošināt veselības aprūpi mājas apstākļos.

 

Par bērna atsākšanu doties uz izglītības iestādi lūgums iepriekš informēt izglītības iestādes vadītāju.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Linda Beitika
Sabiedrisko attiecību speciāliste