2022. gada 28. jūn.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Darbību atsākusi Vidzemes Jauno Ģeogrāfu skola!

21.septembrī ar nodarbību ‘’Baltijas un Baltās jūras reģioni” jauno mācību gadu atsāka Vidzemes Jauno ģeogrāfu skola. Smiltenes vidusskolas skolēni Eduards Dāvis Putrālis un Kristaps Kažuro jau paspējuši izcīnīt trešās pakāpes diplomus!

Pirmajā nodarbībā piedalījās 91 skolēns no 21  Vidzemes novada skolas. Smiltenes vidusskolu pārstāvēja: Valdis Mārtiņš Marcinkēvičs (8.d), Līva Hušča (8.c), Santa Vintere (10.b), Emīls Reinis Āboltiņš (8.a), Aksels Jānis Egle (10.b), Kārlis Sīmanis (10.b), Eduards Dāvis Putrālis (8.a), Jasmīna Pakalne (7.d), Kristaps Kažuro (11.a).
Jasmīna Pakalne JĢS nodarbībās piedalījās pirmo reizi un 6. -7.klašu grupā ieguva 4.vietu.
Lielākais dalībnieku skaits bija 8. – 9.klašu grupā – 42 skolēni. Šajā klašu grupā 3.vietu ieguva Eduards Dāvis Putrālis.
10.– 12.klašu grupā 3.vietas diplomu saņēma Kristaps Kažuro.
Skolu kauss iesācies ar ļoti līdzvērtīgiem komandu rezultātiem – vadībā izvirzījusies Valmieras Valsts ģimnāzija, kurai seko Cēsu Valsts ģimnāzija, Madonas ģimnāzija un Smiltenes vidusskola. Smiltenes vidusskola  pirmajā nodarbībā bija vienīgā skola, kuras skolēni ieguva vairāk par vienu diplomu.
Nākamā nodarbība – par tēmu “Saimnieciskā un tehnoloģiju ģeogrāfija’’ – 12.oktobrī.

Ingūna Rullle, Smiltenes novada ģeogrāfijas metodiskās apvienības vadītāja