2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Covid gadadienu atzīmēsim ar rēķināšanu!

Jau pagājis gandrīz gads, kopš Latvijā izsludināta Covid pandēmija. Domāju, ka vairāku Smiltenes vidusskolas skolēnu ģimenes atceras 12. marta vakaru pirms gada, kad satraukumā gaidījām, vai varēsim doties uz Rīgas 28. vidusskolā notiekošajām Latvijas sacensībām “Rēķini galvā”. Toreiz klātienes sacensības tika atceltas.

Lai kā gribētos izbaudīt klātienes satraukumu un adrenalīna pieplūdumu sacensību laikā, arī šogad rēķinātājiem gada galvenais notikums notiks attālināti – katram savās mājās.

12. martā Smiltenes novada un Smiltenes vidusskolas labo matemātiķu slavu aizstāvēs pieredzējuši un uz uzvarām savās vecuma grupās pretendējoši skolēni: Mārcis Kuprišs, Estere Stūre, Krista Dance, Kristīne Būce. Pirmo reizi tas būs jādara arī 3.a klases skolēnam Hugo Pakalnam.

Vēlēsim izturību treniņos un labus rezultātus sacensībās!

Vita Leite, Smiltenes novada projekta “Miksike” koordinatore