2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Citādāks pavasaris Palsmanes pamatskolā

Aprīlis – laiks,kad laukus sāk iekrāsot dzeltenās māllēpeņu saulītes, upmalas un mežmalas dzirkst no zilo un balto vizbulīšu smaidiem.Savu  mājvietu meklē gājputni, kuri atgriezušies no siltākām zemēm.Arī Palsmanes pamatskolas jumtā savu dziesmu atsācis baltais stārķu pāris, taču  šoreiz viņiem nekādi neizdodas skolas pagalmā saklausīt bērnu balsis.  Jā, skolas dzīve šobrīd rit citādāk, neierastāk, strauji ir izmainījies visu mūsu dzīves ritms.Šajā ārkārtējās krīzes laikā mācāmies visi. Skolotāji mācās mācīt attālināti, vecāki mācās palīdzēt saviem bērniem, un skolēni mācās mācīties pa jaunam. Viss notiek un turpinās.

Paldies vecākiem par atbalstu un līdzdarbošanos!

Paldies skolotājiem par izpratni, izturību!

Skolas direktore – Dace Pērle