2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Būsim nomodā par savu Latviju!

11.novembrī ar Smiltenes vidusskolas vidusskolēniem tikās Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas Stratēģijas un plānošanas nodaļas pārstāvis Roberts Alhimionoks un bruņoto spēku karavīri. Tikšanās mērķis – veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un tās aktualitātēm. Viesi ar jauniešiem pārrunāja būtiskāko, kas nepieciešams, lai Latvija būtu droša valsts. Skolēni uzzināja daudz interesantu faktu par armiju, iepazinās ar galvenajiem drošības izaicinājumiem, NBS spējām un veidiem, kā arī pārrunāja zemessardzes lomu valsts aizsardzībā.

Patriotu nedēļā atcerēsimies un pieminēsim drosmīgos latviešu karavīrus, kuri par mūsu brīvību samaksāja ar dzīvību. Iedegsim svecītes un būsim nomodā par savu Latviju….