2021. gada 16. okt.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Brīnišķīgi pavadīta diena

Saulainā, rudenīgā 25. oktobra rītā pirmsskolas grupa „Taurenīši” kopā ar skolotājām   Rotu, Airu un skolotāja palīgu Laimu braucām ekskursijā uz Zoo Kamieļu parku ,,Rakši’’. Visiem braucējiem bija lielisks noskaņojums. Braucot pa ceļam vērojām skaisto rudens dabu un pretī  braucošās mašīnas.

Zoo ,,Rakši’’ mūs  sagaidīja gids, kurš pastāstīja par  kamieļu parkā mītošajiem dzīvniekiem. Mēs izbaudījām dažādas aktivitātes – braucām ar bērnu elektromašīnām  un velokartiem, apskatījām skulptūras, kuras darinātas no akmens un dzelzs.

Īpaši liels paldies Sintijas mammai Dailai par sagādāto cienastu un Artūra mammai Agnesei, kura palīdzēja iegādāties barību dzīvniekiem. Bērniem zvēriņu barošana sagādāja ļoti lielu prieku.

Lielu paldies gribam pateikt šoferītim Jānim par sirsnību un sapratni, Elzas omei Guntai, kā arī līdzbraucējiem Eimijai, Jurģim, Rodrigo, kuri atbalstīja un brauca kopā ar mums.

skolotāja Rota Loseva, skolotājas palīdze Laima Ābrama

Slider