2024. gada 28. marts
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Blomes pamatskola aicina darbā vecāko pavāru

Blomes pamatskola

Reģ.Nr. 4412901209

aicina darbā vecāko pavāru (-i)

Piedāvājam:

  • pilnu darba slodzi uz nenoteiktu laiku;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām);
  • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas 735 eiro.

Pienākumi:

  • organizēt un vadīt ēdnīcas darbu;
  • sagatavot kvalitatīvu ēdienu saskaņā ar tehnoloģiskā procesa aprakstiem un prasībām;
  • aprēķinu veikšana ēdināšanas datorprogrammā;
  • nodrošināt higiēnas prasību ievērošanu.

Prasības pretendentam (-ei):

  • vidējā profesionālā izglītība ar pavāra kvalifikāciju;
  • darba pieredze pavāra amatā,
  • pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem;
  • datorprasmes amatam nepieciešamajā līmenī.

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi [email protected] vai nogādāt personīgi Blomes pamatskolā, Cēsu ielā 13, Blomē, Blomes pagastā, Smiltenes novadā līdz 27. maijam. Tālrunis papildus informācijai 64774535; 20272815.