2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Bilskas pamatskolai jauns karogs

Bilskas pamatskolai šismācību gads sācies ar  priecīgu notikumu – saņēmām Eko skolas karogu. Tas apliecina, ka domājam par apkārtējo vidi, veselīgu dzīvesveidu, darbojamies ilgtspējīgi, stāstām un mācām par to arī apkārtējiem.

Paldies visiem, kas piedalījàs- skolēniem, skolotājiem, vecākiem, darbiniekiem un pagasta vadībai.

Paldies par padomu Vides izglītības fondam un mūsu draugiem no jau esošajàm Eko skolām.

Un, protams, tas viss nenotiktu bez radošajiem, enerģiskajiem un drosmīgajiem Eko Padomes jauniešiem- Amandas Fridrihsones, Sandija Kàposta, Ričarda Makevita, Evelīnas Vilnes, Riharda Krievàna, Angelikas Ratnieces , Lindas Unas Krigeres. Cerams, ka Linda un Angelika turpinās darboties arī savās jaunajās skolās.

Turpmāk mūsu pienākums un atbildība ir  godam turēt Eko skolas statusu.