2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Atvērto durvju diena “Vidusskolas faktors”

29.martā Smiltenes vidusskolas durvis bija atvērtas ikvienam, kura dzīvē, lai piepildītu savus lielākos sapņus, būtisks priekšnosacījums var kļūt vidusskolas faktors. Ar nākamajiem vidusskolēniem tikās direktore Ilze Vergina, skolas prezidente Līga Gavare un jauniešu pašpārvaldes pārstāvji.

Ilze Vergina jauniešus iepazīstināja ar vidusskolas izaugsmes ceļu un vēlēja viņiem pilnveidot gan zināšanas, gan cilvēcisko faktoru, kas tik būtisks ikvienā saskarsmē. Jaunieši uzzināja, kā tuvākajā laikā tiks uzlabota skolas mācību vide.
Savās pārdomās par to, kas nepieciešams, lai vidusskolas faktors kļūtu par veiksmes atslēgu, dalījās skolas absolvents, a/s “Smiltenes piens” pārdošanas vadītājs un valdes loceklis Egils Mūrnieks, kurš kopā ar kolēģēm jauniešiem piedāvāja nogaršot uzņēmuma jaunāko produktu – smūtiju ar persiku un auzu kliju piedevu.
Par skolas skaistākajām tradīcijām pastāstīja pašpārvaldes jaunieši, daloties pieredzē, kas gūta, mācoties Smiltenes vidusskolā.
Bija radošās darbnīcas, muzicēja Smiltenes vidusskolas vokāli instrumentālais ansamblis “Forward”.
Skolēni sev aktuālos jautājumus bez skolotāju klātbūtnes varēja pārrunāt ar vidusskolas jauniešiem.
Radošā stāstā, kurā nozīmīgu lomu spēlējis konkurss “X-faktors”, dalījās mūziķis Aivo Oskis.

Baiba Vahere