2024. gada 24. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Atnes gaismu, sasildi sirdi!

Atnes gaismu, sasildi sirdi – ar šādu moto visu aizvadīto nedēļu strādāja Smiltenes vidusskolas skolēnu līdzpārvalde. Jaunieši gatavoja lukturīšus, mācījās dziesmu, ko dāvināt Sarkanā krusta Smiltenes slimnīcas Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas senioriem. Kopā ar līdzpārvaldes jauniešiem, viņu koordinatori – skolotāju Ilvu Dūmiņu un direktores vietnieci Simonu Zariņu senioriem sirdssiltu muzikālo sveicienu dāvināja arī Smiltenes vidusskolas absolvents, bijušais skolas presidents Kārlis Sīmanis.

Skolēni un seniori satikās agri no rīta. Ausa gaismiņa, pie Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas logiem vēl vairākas stundas gaiši dega bērnu dāvinātās svecītes skaisti noformētajos lukturīšos. Bet vecmāmiņu un vectētiņu sirdis vēl ilgi sildīs saņemtā mīlestība un apziņa, ka viņus joprojām atceras un mīl. Latvija – tie esam mēs visi. Varbūt arī Tava mīlestība un sirdssiltums var kādā sirdī iedegt gaismu?

Teksts un foto: Baiba Vahere