2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Atklātas jaunās energoefektīvās Palsmanes pamatskolas internāta telpas

Šodien – zinību dienā atklātas jaunās energoefektīvās Palsmanes pamatskolas internāta telpas. 

Projekta ietvaros ir veikti darbi:

pie ēkas nesošo konstrukciju pārbūves, nodrošinot nepieciešamo telpu plānojumu atbilstoši paredzētajam lietošanas veidam. Veicot energoefektivitātes pasākumu īstenošanu, ēkā veikta tās fasādes, cokola, pārsegumu siltināšana, mehāniskās ventilācijas sistēmas izbūve, kā arī, lai veicinātu atjaunojamās enerģijas izmantošanu ēkai, uzstādīti saules paneļi un kolektori. Ēkā pārbūvēti visi iekšējie inženiertīkli un atjaunota telpu iekšējā apdare, lai nodrošinātu mācību procesam atbilstošu vidi.

Smiltenes novada pašvaldība realizējusi projektu “Energoefektivitātes pasākumu īstenošana Smiltenes novada Palsmanes pamatskolas internāta ēkā” Nr. 4.2.2.0/20/I/013.

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste