2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Atklāj ģitāru ar Jāni Bērziņu

24.oktobrī Smiltenes tehnikumā viesojās “DP grupas” ģitārists Jānis Bērziņš. Skolas audzēkņi koncertnodarbībā “Atklāj ģitāru!” iepazinās ar dažādiem ģitāru veidiem un spēlēšanas stiliem, klausījās rokenrolu un populārus singlus. Jānis Bērziņš dalījās veiksmes stāstā, kura pamatā ir neatlaidīgs darbs, mīlestība uz mūziku, ģitāras spēli un studijas Dānijā, Anglijā un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Jānis Bērziņš nepilnas stundas laikā jauniešus pārliecināja – mūzika, virtuoza izpildījumā ir kaut kas neparasti skaists un valdzinošs… Tā atver visapslēptākos sirds kambarīšus un palīdz tajos ieplūst mīlestībai, priekam un vēlmei neizniekot sev doto laiku velti…

Skolas zāle bija skatītāju pārpildīta. Pēc koncerta notika meistarklase un arī tur Jānis Bērziņš piedzīvoja neviltotu jauniešu interesi un atsaucību.

Pasākums notika ar programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu.

Teksts: Baiba Vahere, foto: Guntis Viļums