2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Ar labiem panākumiem pārstāv skolu novada basketbola sacensībās

Smiltenes novada basketbola sacensībās ar labiem panākumiem startēja arī vairākas Smiltenes vidusskolas jauno basketbolistu komandas.

Sacensības notika pēc 3X3 basketbola noteikumiem četrās dalībnieku grupās. 6. – 7. klašu zēnu grupā uzvarēja Smiltenes vidusskolas 6. c klases 2. komanda, kurā spēlēja Markuss Gaismiņš, Aleksis Jēkabsons, Toms Krišjānis un Matīss van Eks. Otro vietu ieguva 6. a klases komanda, kurā startēja Jēkabs Žēbins, Kārlis Zaļais, Marsels Jānis Ošiņš un Miks Raiens Timermanis. 6. – 7. klašu meiteņu grupā Smiltenes vidusskolas 7. c klases komanda ieguva trešo vietu. Komandā startēja Tifānija Smekša Melānija Mieze un Žanete  Grizāne.

Sacensībās vēl piedalījās 6.b komanda (Martins Kondričs, Markuss Bruņenieks, Gustavs Asaris, Roberts Selga, kuri cīņā par trešo vietu ar vienu punktu zaudēja pretiniekiem, un 6. c klases komanda (Marsels Dūmiņš, Gustavs Goba un Helvijs Mariss Brencis.

Paldies mūsu sportiskajiem skolēniem un viņu skolotājiem Zandai Beitikai, Jurģim Jurkam un Edgaram Jansonam!