2023. gada 22. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Ar labi padarītu darba sajūtu Smiltenes vidusskolā noslēdzies mācību gads

Noslēdzies vēl viens izaicinājumiem bagāts mācību gads, taču šajā laikā piedzīvotas arī lielas un skaistas pārmaiņas – Smiltenes vidusskolas skolēni mācās plašās, ar jaunajām tehnoloģijām aprīkotās telpās. Nākamajā mācību gadā skolas kolektīvam gatavi pievienoties vairāki jauni un enerģiski skolotāji. Paldies skolēniem, kuri pandēmijas laika grūtībām neļāva savai latiņai noslīdēt zemāk un bija gatavi ieguldīt izaugsmē daudz darba un brīvā laika! Paldies skolotājiem, kuri, brīžiem vienlaikus strādājot attālināti un klātienē, palīdzēja skolēniem veiksmīgi sagatavoties mācību priekšmetu olimpiādēm! Paldies ikvienai ģimenei, kura bija atbalstoša un arī visgrūtākajos brīžos palīdzēja piepildīt bērnu emociju krātuvītes ar mīlestības enerģiju!

Mācību gada noslēgumā 13 Smiltenes vidusskolas 4. – 6. klašu skolēni un četri 10. – 11. klašu skolēni saņēma zelta liecības.  Sudraba liecības nopelnīja 28 skolēni 4. – 6. klašu grupā, 24 septīto un astoto klašu skolēni, 14 desmito un vienpadsmito klašu skolēni. Atzinības par mācību darbu 4. – 6. klašu grupā saņēma 28 skolēni, 7. – 8. klašu grupā – 10 skolēni un 10. – 11. klašu grupā 3 skolēni.

Skolēni, iegūstot augstus rezultātus, piedalījušies valsts organizētajās mācību priekšmetu olimpiādēs. Valsts olimpiāžu 2. kārtā 8. – 12. klašu grupā iegūtas 10 pirmās vietas, 10 otrās vietas, 11 trešās vietas un 12 atzinības. 7 skolēni piedalījušies valsts olimpiāžu 3. kārtā, iegūts 1 otrās pakāpes diploms. Latvijas skolēnu zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē iegūti divi 2. pakāpes diplomi.

Lai saulaina, daudz priecīgām emocijām bagāta, radoša un darbīga vasara!