2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Apes meiteņu trio piedalās Noras Bumbieres Fonda rīkotajā jauno vokālistu konkursa finālā

 

 

Noras Bumbieres Fonds ir Latvijas mākslinieku apvienība, kas ik gadu organizē koncertus un jauno vokālistu konkursu. Vokālistu konkursa, kurš notiek jau kopš 2007. gada, mērķis ir atklāt jaunus, talantīgus un daudzsološus jaunos izpildītājus no visas Latvijas.

23.septembrī Jelgavas kultūras centrā norisinājās Noras Bumbieres Fonda rīkoto jauno vokālistu konkursa fināls, kurā piedalījās bērni un jaunieši no visas Latvijas.

Noras Bumbieres Fonda vokālie konkursi ir īpaši ar to, ka konkursa finālistiem ir sniegta fantastiska iespēja dziedāt nevis fonogrammas pavadībā, bet dzīva, profesionāla orķestra pavadībā!

Finālistu vidū bija arī mūsu Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas meiteņu trio – Ance Ābolkalne, Emīlija Ēvele, Estere Grandava. Meitenēm – 2. vieta! Apsveicam un ļoti lepojamies! Liels paldies skolotājai Sandrai Oto!

Informāciju sagatavoja:
Sarmīte Apine