2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Apbalvots ar Goda rakstu Smiltenes Mūzikas skolas metāla pūšamo un sitamo instrumentu pedagogs Pēteris Vilks

2023. gada 18. novembrī Smiltenes novada pašvaldība pasniedza apbalvojumus novadniekiem par īpašiem sasniegumiem un ieguldījumu novada attīstībā. Lepojamies ar mūsu kolēģi Pēteri Vilku, kurš saņēma “Goda rakstu”.

Pēteris Vilks ar savu profesionālo darbību vairāku desmitu gadu garumā devis būtisku ieguldījumu Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma apzināšanā, saglabāšanā, un popularizēšanā sabiedrībā.

Bez Pētera Vilka un viņa vadītajiem orķestriem nav iedomājams neviens pasākums Smiltenē un tās apkārtnē, vienalga, vai tā ir Ziemassvētku egles iedegšana, pilsētas svētki vai kāds cits pasākums. Koncerti baznīcās, kultūras namos vienmēr ir klausītāju pārpildīti, jo klausītāji zina, ka Pētera Vilka vadītais orķestris vienmēr rāda augstvērtīgu, kvalitatīvu, muzikālajām niansēm bagātu skanējumu. Gadiem ejot un laikiem mainoties, pūtēju orķestri Smiltenē nav zaudējuši jauniešu auditoriju un klausītājus. Orķestra diriģents un vadītājs izveidojis lieliskas tradīcijas un iestrādes – viens talants piesaista nākamo un ar katru nākamo paaudzi orķestra kvalitāte tikai aug!

Lepojamies!

Foto autors: Agnis Melderis

 

Laura Grīnvalde

Smiltenes Mūzikas skolas vadītājas vietniece