2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Anetei Brikmanei – trešā vieta konkursā “Manai robežsardzei 100”

Smiltenes vidusskolas 4.a klases skolniece Anete Brikmane konkursā “Manai robežsardzei 100” ieguvusi trešo vietu Latvijā! Apsveicam un lepojamies!
Anete talantu zīmēšanā pilnveidojusi skolas vizuālās mākslas pulciņā. “Jau no pirmajām dienām pamanīju, ka viņa ir ļoti talantīga, centīga un apzinīga skolniece,” par audzēkni saka vizuālā pulciņa vadītāja Ilva Dūmiņa.
Skolotāja saviem skolēniem regulāri piedāvā piedalīties dažādos konkursos, jo tie viņiem paver iespēju parādīt savu talantu arī plašākai sabiedrībai un palīdz nostiprināt ticību sev. Panākumi rosina neapstāties pie sasniegtā, bet turpināt izaugsmi. Arī Anetei priekšā vēl daudz jaunu un skaistu iespēju.
Par ieguldīto darbu Anete kopā ar Valsts robežsardzes diplomu saņēma arī Sūzijas Hodžas grāmatu “21 jautājums par mākslu”

Foto: Ilva Dūmiņa