2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aktīvs ir tas, kurš piedalās!

Radoši, aktīvi ar dažādiem pasākumiem bagāts ir aizripojis apaļais oktobra mēnesis. Šis  ir īstais laiks, lai runātu, baudītu un pētītu dabā notiekošo, ko arī aktīvi darīja visas četras iestādes grupiņas. Skolotājas bija radošas un organizēja dažādas aktivitātes ārā, jo tikai tā var izzināt dabā notiekošo.

Sagatavošanās grupas “Saulītes” bērni  izzināja dažādas āra spēles, kā arī devās  mācību ekskursijā uz atpūtas un sporta kompleksu “Trīssaliņas”, kur veica dažādus  vieglākus un sarežģītākus sporta uzdevumus un izspēlēja ārā spēles.

“Bitītes” šo mēnesi veltīja, lai pētītu dažādus dzīvniekus. Tēmas noslēgumā devās uz Zoo “Rakši”, lai tuvumā iepazītu dažādus dzīvniekus.

Īpašs notikums iestādē – Skudra Urda -ar izzinošu mācību aktivitāti “Skudra Urda iepērkas”, kur bērni iepazinās ar pareizu atkritumu šķirošanu.

Tika apmeklēta izrāde “Notikums trešdienā”, kurā izrādes tēli izspēlēja draudzības un pozitīvo sajūtu tēmu.

Mūsu iestādei patīk sportot, tāpēc turpinām piedalīties sporta aktivitātēs. Oktobrī  norisinājās Latvijas veselības un sporta nedēļa “Katra diena kustībā!”, kurā arī mēs katru nedēļu pildījām dažādus sagatavotos uzdevumus.

 Piedalījāmies dažādos radošajos konkursos, – Drogas konkurss “Mazgā rokas pareizi”, kur veidojām plakātus par to, cik svarīgi ir mazgāt rokas. “Pūcītes olimpiāde” konkursā veidojām dažādas mandalas no dabas materiāliem. Mēnesi noslēdzām ar “Ķirbīša svētkiem” garšojot ,apdziedot un ejot rotaļās par pašu izaudzēto ķirbi.

Rudens mums piedāvā bagātu krāsu paleti, lai izdodas katram iekrāsot ikdienas emocijas priecīgās un košās  krāsas!

 

Pirmsskolas skolotāja Alise Rozniece