2023. gada 29. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aicinām uz nodarbību “Iepazīsti savu bērnu”!

Ja līdz viena gada vecumam mazuļa pasaule bija mamma, tētis un, iespējams, brāļi, māsas un vecvecāki, tad, tuvojoties pusotra gada vecumam, mazā bērna pasaule strauji plešas plašumā. Tajā parādās vieta jauniem draugiem, bērnudārzam vai auklītei. Pusotrgadnieks kļūst arvien neatkarīgāks un patstāvīgāks, tomēr mammas un tēta klātbūtne vēl ir ļoti svarīga. Pat aizrautīgi spēlējoties, ik pa brīdim viņš var aizskriet pie vecākiem un ierausties klēpī. 

Balstoties uz “Pieaugušo izglītība Smiltenes novadā” aptaujas anketas rezultātiem,  vecāki vēlās apmeklēt nodarbības, kas saistītas ar bērna audzināšanas agrīno periodu un  iespējamo speciālistu psihologu un logopēda piedalīšanos.

Smiltenes novada Izglītības pārvade aicina uz pirmo nodarbību  vecākiem, vecvecākiem un auklītēm. Šajā nodarbībā piedalīsies Izglītības pārvaldes speciālisti: logopēde Ārija Baumane un psiholoģe Inese Taube.

Nodarbības tēma “Iepazīsti savu bērnu”

Nodarbība notiks 26.05.2022. ZOOM platformā no 10.00. līdz 11.00.

Lūdzu pieteikties uz nodarbību, rakstot  uz e-pastu [email protected]

Informāciju sagatavoja:

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece projektu un mūžizglītības jautājumos