2022. gada 9. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aicinām skolēnus pieteikties ēnot Smiltenes novada pašvaldības darbiniekus

Šā gada 12.februārī Latvijā norisināsies viens no lielākajiem karjeras izglītības pasākumiem “Ēnu diena”, kurā jau vairākus gadus piedalās Smiltenes novada pašvaldība, aicinot skolēnus iepazīt pašvaldības speciālistu darba ikdienu un izaicinājumus. Šogad Smiltenes novada pašvaldība piedāvā 12 vakances un aicina pieteikties kopumā 18 ēnas – skolēnus gan no Smiltenes, gan citiem novadiem.

“Ēnu diena” ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12.klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. “Ēnu dienas” mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Ēnošana ir ļoti vērtīga pieredze skolēniem, tā ir iespēja iepazīt, kā faktiski tiek veikts darbs ikdienā, tāpēc jauniešus aicinām izmantot šo iespēju un iepazīt savu izvēlēto nākotnes profesiju. Šogad piedāvātās ēnu vakances pašvaldībā ir:

 • Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja;
 • Projektu vadītāja;
 • Kancelejas nodaļas vadītāja;
 • Personāla speciāliste;
 • IT nodaļas vadītājs;
 • Sabiedrisko attiecību speciāliste;
 • Nekustamā īpašuma speciāliste;
 • Smiltenes novada Kultūras centra vadītāja;
 • Smiltenes nobada Kultūras centra noformēšanas māksliniece
 • Smiltenes novada Kultūras centra skaņu un gaismas operators;
 • Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra speciāliste;
 • Tautas lietišķās mākslas studijas “Smiltene” vadītāja.

Jāpiebilst, ka skolēniem ir iespēja izvēlēties arī vairākās ēnu vakances Smiltenes mūzikas skolā – skolas direktors, pūšaminstrumentu spēles pedagogs, vokālās mūzikas skolotājs un klavierspēles skolotājs. Vairākas ēnu vakances reģistrējuši  ir arī Smiltenes tehnikums un AS “Smiltenes piens”. Pieteikties vakancēm aicinām tiešsaistē, interneta vietnē www.enudiena.lv.

Nāc ēnot un iepazīsti savu nākotnes profesiju! 

 

Informāciju sagatavoja: Marita Mūze, Sabiedrisko attiecību speciāliste