2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aicinām atbalstīt Ukrainas brīvības cīnītājus!

Nu jau otro gadu prieku par gaidāmajiem svētkiem, kuros kopš senseniem laikiem godināta gaismas uzvara pār tumsu, mīlestība, saticība un cilvēcība, aizēno smeldzīgas pārdomas par to, ka tepat – salīdzinoši netālu – Ukrainā, arī šajā laikā, kad citviet mājas un ielas iemirdzas svētku rotā, vardarbīgā nāvē mirst bērni, bezpalīdzīgi sirmgalvji, jaunieši, kuriem vēl vajadzētu dzīvot un dzīvot, mirst vīri un sievas spēka gados…

Pagājušajā gadā Smiltenes vidusskolas skolēni un skolotāji, atbalstot Ukrainas brīvības cīnītājus, aktīvi iesaistījās ierakuma sveču liešanā, daudzi ziedoja arī adījumus. Šogad aicinām skolēnus, viņu vecākus, kā arī citus vietējos iedzīvotājus ziedot pudeļu korķīšus, lai palīdzētu Ukrainas bruņotajiem spēkiem iegādāties bezpilota lidaparātus. Lai tiktu pie viena drona, nepieciešami 3 000 000 korķīši ar speciālo marķējumu, kas norādīts afišā. Sadosimies rokās un palīdzēsim!

Ikviens Smiltenes novada iedzīvotājs arī šogad var ziedot Ukrainas brīvības cīnītājiem siltas cepures, šalles, vilnas zeķes un cimdus.

Ziedojumus var nodot darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 visās skolas ēkās (Dakteru ielā 27, Dārza ielā 17 un Rīgas ielā 16 c) pie dežuranta.