2024. gada 24. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aicina uzņēmīgākos Latvijas un Igaunijas jauniešus piedalīties Jauniešu gadatirgos

6. un 7. maijā jau 19. reizi norisināsies ikgadējā Valkas (Latvija) un Valgas (Igaunija) dvīņu pilsētas tradīcija – Lielais labdarības Robežtirgus.

Kā ierasts tirgū būs iespēja iegādāties dažādus gardumus, amatniecības un ražošanas preces, kā arī izbaudīt plašu kultūras un sporta programmu un aktivitātes visai ģimenei.

Šogad ierasto tirgus programmu papildināsim ar pavisam jaunu tradīciju – Jauniešu gadatirgu. 6. maijā Lielā labdarības Robežtirgus ietvaros, jauniešu uzņēmumi no visas Latvijas un Igaunijas pulcēsies vienkopus, lai pārsteigtu tirgus apmeklētājus ar saviem inovatīviem produktiem.

Aicinām uzņēmīgākos Latvijas skolēnus, studentus un jauniešus no 13 līdz 21 gada vecumam gūt jaunu pieredzi, pārbaudīt savas uzņēmējdarbības prasmes un ņemt dalību Jauniešu gadatirgū!

Lielais labdarības Robežtirgus ir viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem Latvijas-Igaunijas pierobežā. Pērn tajā piedalījās ap 300 tirgotāju un 7000 apmeklētāju no tuviem un tāliem abu valstu reģioniem.

Dalība Jauniešu gadatirgū dos iespēju jauniešu uzņēmumam gūt pieredzi starptautiskā, plaši zināmā notikumā, reprezentēt savu jauniešu uzņēmumu un produktus, kā arī savu izglītības iestādi un novadu plašākā mērogā.

Jauniešu gadatirgus programma 6. maijā:

  • 07.30 – 9.00 – Dalībnieku tirdzniecības vietu iekārtošana;
  • 9:00 – Tirgus atklāšana, tirdzniecības sākums;
  • 14:00 – Tirdzniecības noslēgums;
  • ap plkst. 14:30 – Jauniešu tirgus konkursa un Nupp Nokib uzņēmējdarbības konkursa labāko apbalvošana + Jauniešu tirgus noslēgums;
  • 15:00 – Sibyl Vane bezmaksas koncerts.

Aicinām līdzi paņemt piemērotus apavus dancošanai, jo pēc gadatirgus uzstāsies Igaunijā labi pazīstamās grupas SIBYL VANE koncertā.

SIBYL VANE ir sieviešu vadīts alternatīvā roka trio un viena no ievērojamākajām Igaunijas rokmūzikas grupām. Apvienojot indiepopu (indie-pop) ar postpanka (post-punk) atdzimšanu un 90. gadu alternatīvā roka elementiem, SIBYL VANE izteiksmīgā un melanholiskā skanējuma pēdējo pieskārienu piešķir grupas dziedātājas, dziesmu autores un ģitāristes Helēnas Randlahtas unikālā un harizmātiskā balss. Grupas spēcīgā un harizmātiskā klātbūtne uz skatuves iepriecinājusi kritiķus un publiku dažādās Eiropas valstīs.

Dalībnieki / Tirgotāji:

  • Tirgū drīkst piedalīties skolēni vecumā no 13 līdz 21 gada vecumam (ieskaitot), kuri ir reģistrējuši savu uzņēmumu, izmantojot tirgus reģistrācijas anketu;
  • Minifirmas un skolēni, kuri reģistrējuši skolēnu uzņēmumu Junior Achievment Eesti vai Junior Achievment Latvija reģistrācijas sistēmā ir laipni aicināti tirgoties ar produktiem un pakalpojumiem;
  • Valgas apriņķa uzņēmumu programmas Nupp Nokib konkursā reģistrētie skolēni un minifirmas;
  • Papildus aicināti piedalīties Valgas apriņķa skolu un jauniešu centru projektu firmas*, kuri tika izveidoti tikai Valgas-Valkas Robežtirgus Jauniešu tirgum. Katrai Valgas apriņķa skolai un jauniešu centram paredzēta 1 projekta uzņēmuma vieta.

*Projekta firma – Jauniešu veidots uzņēmums vienreizējam pasākumam, kura veidošanu atbalstījusi skola, jauniešu centra vadītājs vai skolotājs.

Dalības noteikumi igauņu valodā
Dalības noteikumi latviešu valodā

Reģistrācijas saite

Lielā labdarības Robežtirgus Jauniešu tirgu organizē Valgas dome un Valgas apriņķa Attīstības aģentūra.

Plašāka informācija dalībniekiem: Rasmus Onkel (Valgas apriņķa Attīstības aģentūra), zvanot uz tālr. +372 56264816 vai rakstot e-pastu uz [email protected] .
Saziņas valoda: angļu.

Uz tikšanos Valkā-Valgā!

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Mob.tālr. 26444002

www.valka.lv