2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aerobikas festivāls “Vērtības caur kino”

“Vērtības caur kino” – ar šādu moto Smiltenes vidusskolā šogad pēc divu gadu pārtraukuma notika viens no gaidītākajiem pasākumiem – Aerobikas festivāls. Kad skolēniem jautā, ar ko viņiem Smiltenes vidusskolas Aerobikas festivāli paliks atmiņā visvairāk, tad visbiežāk izskan atbildes: “Ar savstarpējo saliedētību, vienotību, superīgi kopā pavadīto laiku.” Tas viss kopā veido to īpašo gaisotni, kurā daudz svarīgākas par iegūtajām vietām ir atmiņas par kopīgo gatavošanos, katrai klasei vien zināmajiem aizkulišu stāstiem un kopā pārvarētajām grūtībām.

Šā gada Aerobikas festivāls nozīmīgs arī ar to, ka tas palīdzēja kliedēt ne vien pandēmijas laikā radušos pagurumu, bet ātrāk par pavasara saulīti nāca talkā, lai izkausētu tās ikdienas rutīnā bieži vien grūti pamanāmās ledus sieniņas, kas šur tur izveidojās, ilgstoši ievērojot dažādus epidemioloģiskās piesardzības pasākumus. Tās, kuras simboliski parāda puisis pirmajā attēlā. Pasākuma dalībniekus ar savu brīnišķīgo balsi sveica šova “X Faktors”  uzvarētāja Grēta Grantiņa.

Patiess prieks par visiem mūsu skolēniem, kuri salīdzinoši neilgā laikā paspēja sagatavot tik skaistus priekšnesumus! Paldies visiem skolotājiem, kuri viņus iedrošināja un iedvesmoja būt vitāliem un drosmīgiem!

Aerobikas festivāls nozīmīgs arī ar to, ka tas saved kopā tagadējos skolēnus un absolventus. Priekšnesumus vērtēja: režisore Gita Skadiņa, uzņēmēja un Smiltenes novada pašvaldības deputāte Inga Ērgle, futbola klubs “Smiltene” treneris Mārtiņš Veģeris, kā arī skolas absolvents Kaspars Pakulis. Pasākumu vadīja Smiltenes vidusskolas absolvents Kārlis Rozītis.

 Ceļojošais Absolventu kauss šogad nonāca pie 12. b klases. Grand Prix 7. un 8. klašu grupā ieguva 8. b klase, bet 9. – 12. klašu konkurencē – 11. klase, kura saņēma arī skatītāja simpātiju balvu.

Pirmā vieta 7. un 8. klašu grupā – 8. a klasei, kura nopelnīja arī skatītāju simpātiju balvu. Otrā vieta – 8. c klasei, trešā vieta – 8. d klasei. Pirmā vieta 9. – 12. klašu grupā – 10.klasei, otrā vieta – 12. a klasei, trešā vieta – 12. b klasei.

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Evita Ūdre