2024. gada 24. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aerobikas festivāls. Uzstājas vidusskolēni, vērtē absolventi

Aerobikas festivāla 10. – 12.klašu priekšnesumu daļu vadīja Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes iepriekšējais prezidents Kārlis Sīmanis. Priekšnesumus vērtēja skolas absolventi – SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valdes loceklis Didzis Lūkins, zobārstniecības asistente Sandija Ūdre, jauniešu deju kolektīvu “Buki” un “Buku studija” vadītāja Ieva Atare un Smiltenes vidusskolas sporta skolotājs Edgars Jansons. Vissirsnīgākais paldies viņiem, kā arī visiem enerģiskajiem vidusskolēniem un viņu brīnišķīgajiem audzinātājiem, kuri pasākumu tapšanā ieguldīja tik daudz… Precīzāk pateikt nav iespējams, jo nesavtīgā darbā pavadītās stundas neviens neskaitīja un tāpat nav dzirdēts, ka kādam būtu izdevies nosvērt mīlestību. Taču par to, ka Smiltenes vidusskolas skolotāji no sirds mīl skolēnus un ir darbā ar visu savu būtību, nešaubās neviens.
To apliecinās arī skatītāji, kuri elpoja vienā ritmā ar mūsu jauniešiem.
Teksts: Baiba Vahere
Video: Jānis Ūdris