2023. gada 3. okt.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

A/S “Dimedium Latvija” gatavi atbalstīt Smiltenes tehnikuma jauno speciālistu izaugsmi

Smiltenes tehnikums lepojas ar savām lauksaimniecības izglītības programmām. Izglītoti jaunie speciālisti darba tirgū kļūst aizvien pieprasītāki, jo tehnoloģiju straujā attīstība būtiski ietekmējusi arī lauksaimnieku ikdienu.

Zinoši, jaunai pieredzei atvērti lopkopības tehniķi un veterinārārsta asistenti vajadzīgi ne vien zemnieku saimniecībās un veterinārajās klīnikās, bet arī daudzās citās jomās, kurās nepieciešamas zināšanas, kādas Smiltenes tehnikumā apgūst nākamie speciālisti. Stiprinot saikni ar uzņēmējiem un darba vidi, skola noslēgusi līgumus ar vairākiem uzņēmumiem par sadarbību lauksaimniecības jomā. Viens no tiem – a/s “Dimedium Latvija”, kura pārstāvji nesen viesojās tehnikumā, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas.

Uzņēmums ir gatavs sadarboties jauno speciālistu sagatavošanā, atbalstot savu nākamo kolēģu izglītību, apmācot viņus darbā ar jaunajām iekārtām, kā arī informējot par jaunāko piedāvājumu veterināro zāļu un vakcīnu tirgū, mājdzīvnieku barības un kvalitatīvu lopkopības un augkopības produktu piedāvājumu.

A/S “Dimedium Latvija” pārstāvji labprāt atbalstīs arī pedagogu profesionālo pilnveidi.

Tehnikuma audzēkņi ir gaidīti a/s “Dimedium Latvija” praktiskajās nodarbībās un profesionālās kvalifikācijas praksē, kur ikviens varēs izvēlēties sev tuvāko jomu, ļaujot viņam iepazīt izglītota lauksaimniecības speciālista daudzveidīgās iespējas darba tirgū. Uzņēmums ir ieinteresēts sadarboties ar jauniešiem arī pētnieciskajā jomā un priecāsies par ikvienu, kurš pēc skolas beigšanas vēlēsies strādāt a/s “Dimedium Latvija”, kas pieder a/s “Dimedium Group” – vienam no lielākajiem nozares pārstāvjiem Baltijā.

Baiba Vahere