2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

4.klases “iesvētības” Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

 

20.oktobra vakarā Mafija (9.klases skolēni) “iesvētīja” 4.klases skolēnus un viņu audzinātāju – skolotāju Eviju. Atskanot dziesmai “Mafija”, zālē ienāca Mafija. Lai varētu kļūt par Mafijas organizācijas dalībnieku, 4.klasei bija sevi jāpierāda.

Uzdevumi, spēles, pārbaudījumi parādīja, vai 4.klases skolēniem piemīt Mafijas īpašības – attapīgums, precizitāte, sadarbības prasmes, acīgums, asprātība, kā arī vai ir veiklas rokas un kājas, vai spēj maskēties un pieņemt netradicionālus risinājumus.

Pildot uzdevumus, palīdzēja arī skolēni no citām klasēm, un jautrība bija liela. 4.klases komanda ar video palīdzību parādīja katra dalībnieka spēcīgās puses. Kad uzdevumi bija godam veikti, bija jānodod Zvērests. Mafija (9.klase) atzina, ka 4.klasi var uzņemt Mafijas organizācijas pirmajā līmenī. 4.klases skolēni  saņēma zaļās brilles un pirmā līmeņa piederības zīmes. Taču, lai sasniegtu visaugtāko līmeni – melnās brilles, 4.klases skolēniem 5 gadu laikā ir jāsaņem brūnās, zilās, dzeltenās, violetās un sarkanās brilles!

Vēl tikai kopīgs foto ar Mafiju, un Mafija aiziet. 

 

Beate Ketija un skolotāja Līga