2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

4.c klases skolniece Lauma Strazdiņa startē “Gudrs, vēl gudrāks!”

Smiltenes vidusskolas 4.c klases skolniece Laumas Strazdiņa uzaicināta piedalīties LTV1 erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” 4.klasēm! No sirds lepojamies, jo pretendentu, kas vēlējās sacensties, bija patiesi daudz! Šodien notiek 1.pusfināla filmēšana. Turam īkšķus par mūsu Laumu un ar lielu nepacietību gaidām, kad spēli LTV1 ekrānos varēsim redzēt arī mēs!

Laumai ir daudz interešu un liela vēlme uzzināt par šo pasauli iespējami vairāk. To apliecina arī viņas daudzās zelta un sudraba liecības. Lauma ir liela grāmatu lasītāja, arī – Smiltenes Mākslas skolas audzēkne. Viņai patīk rēķināt un organizēt pasākumus. Gan skolā, gan mājās.

Pirms pandēmijas Lauma Smiltenes vidusskolā mācījās ķīniešu valodu.

Viņa lepojas ar savas ģimenes zemnieku saimniecību “Saimnieki” un arī pati labprāt piedalās tās ikdienā.

Brīvajā laikā Lauma aizraujas ar  krustvārdu mīklu minēšanu un kopā ar ģimeni skatās dažādas erudīcijas spēles. Par iespēju piedalīties “Gudrs, vēl gudrāks” Lauma sapņo jau no 1.klases. Tāpat kā par iespēju kādreiz – kaut uz īsu brīdi – padzīvot džungļos. Šobrīd viņa šo sapni realizē savā istabā, kur ir tik daudz telpaugu… Nu gandrīz kā džungļos! Un par viņiem visiem rūpējas Lauma. Dzīvespriecīgajā pasaulē kā mājās jūtas arī zebras amadīns. Nesen Lauma par pašas iekrāto naudiņu iegādājās inkubatoru cālīšu perināšanai. Vēl viņa uzņēmusies šefību par diviem suņiem. Tā ka darāmā patiesi daudz… Taču tas viss Laumas ikdienai piešķir krāsas. Viņai nekad nav garlaicīgi!

Domās šodien esam kopā ar Laumu! Vēlam viņai veiksmi un sūtām daudz labu domu!