2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

30. maijā – apliecību izsniegšana Smiltenes mūzikas skolas absolventiem

Pavisam citādāk, bet cik vien iespējams svinīgi un sirsnīgi saņemt apliecības par Smiltenes mūzikas skolas absolvēšanu ir pelnījis ikviens no mūsu absolventiem.

Šoreiz izpaliks oficiālas runas un tik ierastie muzikālie priekšnesumi. Pavadīti ar siltiem atvadvārdiem, apliecības par skolas absolvēšanu audzēkņi saņems 30.maijā, klātesot pašiem tuvākajiem, kas visu šo gadu laikā ir bijuši līdzās – cēluši, slavējuši, iedrošinājuši vai vienkārši bijuši blakus.

Neskatoties ne uz ko, esam ārkārtīgi gandarīti, ka šogad Smiltenes mūzikas skolu absolvēs 19 audzēkņi (6 – klavierspēli, sitaminstrumentu spēli – 3, flautas spēli – 2, saksofona spēli – 2, trompetes spēli – 2, mežraga spēli – 2 un pa vienam audzēknim eifonija un tuba spēli).

Lai skolas absolvēšana būtu droša kā audzēkņiem, tā klātesošajiem, par konkrētiem laikiem, kad audzēknim jāierodas saņemt apliecību, informēs specialitātes skolotājs!

Uz priekpilnu atkalredzēšanos pavisam drīz!

 

Sanita Bukava,

direktora vietniece