2022. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

22.aprīlī PIKC “Smiltenes tehnikums” – Informācijas diena!

22.aprīlī plkst.11.00 Smiltenes tehnikumā – tiešsaistē notiks Informācijas diena, kurā nākamos audzēkņus iepazīstinās ar izglītības piedāvājumiem, vedīs virtuālā ekskursijā pa skolu un atbildēs uz interesentu jautājumiem. Lai piedalītos tiešsaistes pasākumā, lūdzam reģistrēties, klikšķinot uz – Informācijas dienas!

Ja Informācijas dienā nevarat piedalīties, ir iespēja pieteikties virtuālai ekskursijai pa tehnikumu arī citā laikā (tālr.28473293 ).

Individuāli ar  Smiltenes tehnikuma izglītības piedāvājumiem, mazo dzīvnieku veterināro klīniku, mācību restorānu, Latvijā vienīgo ceļu būves mašīnu simulatoru klasi, būvniecības manēžu un nesen renovētajām dienesta viesnīcām, iepriekš piesakoties (tālr. 29383455), var iepazīties arī  klātienē. 

2021./2022.mācību gadā Smiltenes tehnikumā: 

jaunieši ar pamatizglītību, mācoties četrus gadus, var apgūt profesijas: 

 • veterinārārsta asistents,
 • lopkopības tehniķis ar specializāciju zirgkopībā,
 • pavārs,
 • konditors,
 • viesmīlības pakalpojumu speciālists,
 • transportbūvju būvtehniķis ar specializāciju ceļu būvtehniķis,
 • būvniecības un ceļu būves mašīnu tehniķis,
 • hidrobūvju būvtehniķis (meliorators);

jaunieši ar vidējo izglītību, mācoties pusotru gadu, var apgūt profesijas:  

 • veterinārārsta asistents,
 • būvniecības un ceļu būves mašīnu tehniķis;

cības neklātienē (maksas programmas), mācību ilgums – pusotrs gads:

 • veterinārārsta asistents,
 • grāmatvedis.

Tehnikuma Alsviķu struktūrvienībā audzēkņi ar pamatskolas izglītību trīs gadu laikā var apgūt profesijas:

 • apdares darbu strādnieks (jauna profesija!),
 • dārzkopis,
 • apavu labotājs;

Audzēkņiem ar pamatizglītību divu gadu laikā piedāvājam apgūt profesijas:

 • virtuves darbinieks,
 • koksnes materiālu apstrādātājs.

Smiltenes tehnikuma audzēkņi mācās mūsdienīgās, renovētās telpās, izmantojot jaunākās iekārtas un tehnoloģijas. Mācības pietuvinātas darba videi. Skolai ir moderna veterinārā mācību klīnika, viesnīca “Kalna ligzda”, restorāns, būvniecības manēža un Latvijā vienīgā ceļu būves mašīnu simulatoru klase. Prakse – labākajos Latvijas un ārzemju uzņēmumos.

Smiltenes tehnikuma teritoriālajā struktūrvienībā Alsviķos izstrādātas arī izglītības programmas audzēkņiem ar speciālām vajadzībām. Viņi mācības apvieno ar individuālo sociālo un  medicīnisko rehabilitāciju.

Izvērstāka informācija skolas mājas lapā www.smiltenestehnikums.lv

Seko līdzi jaunākajai informācijai arī Facebook un Instagram