2023. gada 1. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolā viesosies Egils Levits

27.oktobrī  Smiltenē un Raunas novadā viesosies Valsts prezidents Egils Levits. Reģionālās vizītes laikā Raunā notiks Valsts prezidenta tiešsaistes saruna ar Smiltenes, Apes un Raunas jauniešiem par dzīvi digitālajā laikmetā, digitālās vides iespējām un izaicinājumiem, kā arī attālinātajām mācībām. No Smiltenes vidusskolas uz tikšanos ar prezidentu dosies skolēnu pašpārvaldes prezidents, 11.b klases skolnieks Kārlis Sīmanis un 12.a klases skolnieks Kristaps Kažuro, kura panākumi mācībās vairākkārt ļāvuši izskanēt Smiltenes vidusskolas vārdam visā Latvijā.

Diskusijas tiešraide būs skatāma Valsts prezidenta YouTube profilā (presidentlv), tīmekļvietnē www.president.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook (egilslevitslv ) un Twitter (@Rigas_pils). Diskusijas laikā sūtīt prezidentam jautājumus uz norādītā tālruņa numura Whatsapp aicināts ikviens jaunietis.

Viesojoties Smiltenes vidusskolā, prezidents kopā ar skolēniem Rēziju Jurciņu un Kārli Sīmani, skolas direktori Ilzi Verginu, Smiltenes novada priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu un Smiltenes novada domes izpilddirektora vietnieci Ilzi Sauso iestādīs liepiņas par godu Smiltenes 100 gadu jubilejai.